איפה אפשר לבלות בבילוי משפחתי מגבש ?


בילוי עם המשפחה שלנו, הוא הדבר הכיפי ביותר שיש! שכן האנשים הקרובים אלינו יודעים כיצד לשמח אותנו, בעת שאנו עושים הכול על מנת שכולם יהיו שמחים ומאושרים. זה נכון, לבלות את סופי השבוע והחופשים בבית בקרב הילדי:  זה דבר כיפי ואין כמו להתכרבל מול הטלוויזיה עם הילדים, לנשנש חטיפים ולצחוק. ובכול זאת, רצוי מידי פעם לצאת אל העולם ולמצוא חוויות משותפות שיתאימו לכם ולילדים.

אז איפה אפשר לבלות עם המשפחה? כיום בוחרים ישראלים לשלב בימי החופש שלהם חופשות וטיולים, נסיעה אל צימר בצפון, אוכל טוב ופעילויות אקסטרים מלהיבות ומגבשות. אחת הפעילויות היא לייזר טאג – חוויה מלאת אדרנלין שתספק לכם יום של צחוק, פעילות פיזית, מתח, גיבוש אסטרטגיות ורגעי ניצחון שמחים. אבל מה צריך לדעת אודות המשחק הזה? כול הפרטים בהמשך.

מה זה לייזר טאג?

לייזר טאג הוא משחק שפותח בשנות התשעים והוא עומד במבחן הזמן משום שגם היום רבים בוחרים לחוות את החוויה בכול מקום בעולם. המשחק הומצא בארצות הברית והוא כולל שטח לחימה מדומה בו נלחמות קבוצות אחת נגד השנייה כדי לכבוש מטרות. המטרות יכולות להיות נטרול פצצה/ שחרור שבויים/ כבישת יעדים וכדומה. הכול כמובן קורה עם רובי לייזר שרק מסמנים מטרות ואת ה"נפגעים" בעוד שתחפושות כמו מדים איכותיים, מסלולי לחימה, רעשי פצצות ומוזיקה קצבית – מלווים את החוויה.

בילוי יום מלא אדרנלין במתחם לייזר טאג

כיום, גם בישראל יש לא מעט מתחמי לייזר טאג, בעיקר באזור מרכז הארץ, בצפון, בדרום ובכול שטח פתוח. מלבד זאת, יש חברות שיגיעו לכול מקום בו קיים שטח מתאים, ויקיימו במרחב שטח לחימה לחוויה כיפית במיוחד.

חשוב לדעת!

קרני הלייזר אינן פוגעות באמת באף אחד, משום שעבור המשחק, פותחו רובים מיוחדים שמאירים בקרני לייזר על היריבים ובכך מאפשרים משחק מלחמה מדומה ומלא אדרנלין. הלחימה עצמה מתרחשת כמובן על ידי "פגיעה" באמצעות רובי הלייזר בחיישנים של היריב, תוך גיבוש אסטרטגיות קבוצתיות: מה שהופך את הבילוי למתאים עבור משפחות/ קבוצות חברים/ עובדים וכול קבוצה שרוצה להנות מיום כיפי במיוחד!

מתחמים כאלה ומתחמי לייזר טאג איכותיים, ניתן למצוא בעיקר בערים גדולות כמו הרצליה ושאר ערים באזור המרכז, השפלה והשרון.

למי זה מתאים?

חשוב להדגיש כי משחק זה מתאים להורים ולילדים, לכן הוא כל כך נכון עבור גיבוש בני המשפחה. במידה ואתם קבוצה גדולה, ניתן לחלק את התפקידים והקבוצות בין חברי המשפחה ובכך להנות מזמן איכות גיבוש ובילוי משפחתי עם חוויות מסיעות והרפתקתה המתאימה לכול בני המשפחה.

לסיכום, בפעם הבאה שאתם רוצים לצאת קצת מהבית ולבלות יום כיפי במיוחד, בדקו אילו מתחמי לייזר טאג יש בסביבה והזמינו מקום עבור המשפחה שלכם.