יום גיבוש לעובדים


סביבת עבודה אנושית היא סביבה דינמית המשתנה כל הזמן. עובדים חדשים מצטרפים לארגון, עובדים פורשים או מקודמים לתפקידים אחרים בחברה. נוסף על כך, יש לקלוט כל הזמן עובדים חדשים בהתאם לקצב הגידול הטבעי של החברה. יום גיבוש לעובדים נועד בעיקר לחזק את הקשרים ואת התקשורת הבין אישית בין צוות העובדים. מעבר להיכרות האישית יש את הפן של החיזוק הקשר המקצועי בין חברי הצוות. ימי הגיבוש מאפשרים את ה- Bonding אליו שואפים על רקע של חוויות משותפות.

ימי כיף לעובדים פעילויות גיבוש לצוות קטן

תכנון יום גיבוש לעובדים

צוות עובדים גדול או קטן מתורגל להגיע כל יום למקום העבודה ולבצע את המוטל עליו. אם מדובר בעבודת מכירות, פיתוח או ייצור הרי שיש תכנית עבודה סדורה אשר טומנת בחובה עמידה בלוחות זמנים ועמידה ביעדי החברה. כולם מגיעים לעבודה בכדי להגשים איזה שהוא חזון מסוים אשר הם מחויבים לו. יום גיבוש לעובדים הוא יום בו לחברה או לארגון ישנה הזדמנות לתת לצוות העובדים סוג של ערך מוסף לעבודתם. חשוב לשמור על תכנית היום הזה בהפתעה בכדי שהצוות יגיע עם ראש פתוח לקבל את התכנים ללא דעות מוקדמות. מומלץ לשלב פעילות חווייתית מהנה לצד תוכן חשוב וערכי. גם בנושא האוכל חשוב להשקיע בארוחת צהריים מיוחדת ולהפתיע את הצוות.

יום גיבוש לעובדים מלא הנאה

התכנון של יום הגיבוש צריך להתאים למה שהנהלת החברה רוצה להשיג ממנו. ההיכרות האישית חשובה מאוד ושיפור התקשורת בין חברי הצוות תחזק את התפוקה בעבודה. התכנית של יום הגיבוש חשובה מאוד בכדי להפיק ממנו את המיטב, על כן מומלץ להתחיל את היום בפעילות משחררת בכדי להוריד לחצים. פעילות מלאת הנאה והומור כגון משחקי לייזר טאג מעלה באופן מיידי את המורל בקרב חברי הצוות. בתוך המשחק עצמו משולבים אלמנטים של כושר גופני, חשיבה מחוץ לקופסה, תכנון פעולה אסטרטגי, קורטוב של השתטות והמון הומור. לאחר הוצאת המרץ ניתן להוסיף איזו הרצאה או מפגש עם איש מקצוע הכוללים תוכן ערכי השופך אור על החזון של החברה. חושב כל העת להדגיש בפני העובדים את תרומתם הרבה לארגון.

יום גיבוש מוצלח

הצלחת יום הגיבוש תלויה בתכנון טוב, תכנים מעניינים ושיתוף פעולה של צוות העובדים. על כן, יש לתכנן יום גיבוש לעובדים בשיתוף עם נציג מהעובדים. יש להגדיר מראש מה הן המטרות מיום הגיבוש ומה ייחשב כיום גיבוש מוצלח. בדרך זו, ניתן למדוד את ההצלחה ולחשוב על ימי גיבוש נוספים. אנו נשמח לתת לכם מידע על השירות אותנו מציעים עבור ימי גיבוש לעובדים.

לפרטים ולהזמנות חייגו: 1-700-50-56-50

5/5 - (1 vote)