לייזר טאג לילדים


אדרנלין, אקשן וכיף – לייזר טאג לילדים

הילד חוגג יום הולדת או שסתם כך בא לכם לבלות? בואו ליום כיף מלא אדרנלין ואקשן עם פעילות מסעירה במיוחד לילדים, עם לייזר טאג.

קבוצת "אדרנלין בשטח" מזמינה אתכם ליום חוויתי במיוחד לילדים עם פעילות מלא, אדרנלין וכיף של משחק קרב ב"לייזר טאג" ! בואו להכיר את המשחק המהנה והמסעיר במתחם הקרבות הענק והמשודרג שלנו ותעניקו לילדכם חוויה בלתי נשכחת עליה ירצה לחזור שוב ושוב בהנאה גדולה לכל המשפחה.

משחק "לייזר טאג" מותאם לילדים

משחק ה"לייזר טאג" מתאים לכל הגילאים ולכל הרמות. השימוש ברובי לייזר האינפרה אדום אינו פוגע, אינו מכאיב ואינו מלכלך ולכן ילדים יוכלו ליהנות ממנו במיוחד באמצעות התאמת המשחק לרמה שלהם. בתחילת הפעילות נכיר את הרובים ואת צורת ההפעלה שלהם, נלמד את יסודות הקליעה והכללים השונים. בשלב זה, נלמד את הילדים כיצד משתמשים ברובה ואיך אפשר לפגוע במטרה. לאחר מכן מתחלקים לקבוצות ונערכים לקרב באמצעות תכנון אסטרטגיות תקיפה והגנה ובהדרכה צמודה של מדריך אותו נצמיד לכל קבוצה.

המשחק מחולק לכמה מערכות כאשר בכל מערכה ישנה משימה אותה צריך לבצע, לפני כל מערכה על הקבוצה יהיה לתכנן את ביצוע המשימה ולערוך חלוקה של תפקידים ומשאבים, בכל פעם שמשתתף יפגע ,הנשק יצפצף ויהבהב ותקופת חיים אחת תרד למשתתף, הנשקים עובדים בטכנולוגיית system real time  המשדרת נתונים למסך בזמן אמת. לאחר כל מערכה הקבוצה מתקבצת להפקת לקחים ותכנון מחודש למערכה הבאה.

לייזר טאג ליום הולדת

משחקי לייזר טאג לילדים

אם הילד שלכם אוהב אקשן ופעילות אקסטרים, לייזר טאג היא הפעילות המושלמת לחגיגת יום ההולדת שלו.

לייזר טאג יקפיץ כל מסיבת יום הולדת ויהפוך אותה לבלתי נשכחת עבור חתן או כלת יום ההולדת וכן עבור כל ילד שישתתף בה. אצלנו ב"אדרנלין בשטח" הילדים ישחקו במתחם קרבות ענק ומשודרג באמצעות המדריכים והמפעילים המנוסים שלנו שדואגים לכל הציוד, התפאורה, הצבע, יצירת שדה הקרב וכן להדרכת הילדים.

המפעילים המסורים שלנו מומחים בתחום ומנוסים בהפעלה של ילדים ומצליחים להעביר את הפעילות בצורה חווייתית ומשעשעת מתוך דאגה להשתתפות מלאה של כל ילד וילד ובמיוחד ידאגו כי ילד או ילדת יום ההולדת ישלטו על הפעילות, יחליטו החלטות וינהיגו את המשתתפים.

משחק הלייזר טאג הינו בטיחותי לחלוטין לא מזיק, לא פוגע לא מלכלך ולא מכאיב ובכל זאת מצליח לתת את ההרגשה של לוחמה אמיתית בשדה הקרב עם כל האדרנלין והאקשן.

יום הולדת לייזר טאג מעניק לילדים החוגגים משחק המדמה מציאות תוך הזדמנות למשחק משותף , שעשוע וכיף אמיתי.

אז אם אתם רוצים יום הולדת ברמה אחרת, כזו שאף אחד לא ירצה ללכת הביתה, אם אתם רוצים להעניק לילד שלכם חוויה שלא ישכח גם עוד שנים רבות כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר עכשיו לשאול את כל השאלות שעדיין לא ענינו עליהם ולבצע הזמנה.

5/5 - (2 votes)