מתחם לייזר טאג בחולון


מתחם לייזר טאג בחולון, הינו מתחם ייחודי בו יכולים המבקרים להתאמן בניהם על קרבות לייזר. הפעילות במתחם היא לרוב לפי קבוצות שהזמינו, אך אנו פתוחים גם למבקרים בודדים. כל מבקר מקבל רובה לייזר מהמשוכללים בארץ, ומתחיל ללמוד איך להשתמש בו ולהתאמן. על השחקן לנסות לפגוע בחיישנים שהוצמדו לגופו של היריב.

מתחם לייזר טאג בהרצליה

מתחם לייזר טאג בחולון

איך משחקים בלייזר טאג?

משחקי לייזר טאג, נועדו לחקות את רובי הלייזר שמשתמשים בהם לשימוש צבאי, אך כדי לא לסכן את השחקנים, פותחו רובי לייזר מיוחדים בהם קרני הלייזר לא פוגעות או מכאיבות. הקרניים היוצאות מהרובים, הם קרני לייזר אינפרא אדום. במהלך המשחק, יש לכוון את קרני הלייזר אל היריב. הרובים הם בעלי צורה של רובים רגילים לכל דבר. אולם, הרובים שנחלק לילדים, יהיו שונים מהרובים המקצועיים אותם נחלק לקבוצות המבוגרים הבאות לשחק במתחם לייזר טאג' בהרצליה.

משחק שמתאים לילדים וגם למבוגרים:

אנו מקבלים קבוצות מבקרים מכל הגילאים. גם קבוצות מבוגרים מעבירים זמן איכות של פעילות והנאה באימוני לייזר, וגם קבוצות הילדים נהנים ממשחק מהנה וחוייתי. המשחק יוצר גיבוש. בין אם מדובר בקבוצת ילדים, ובין אם מדובר בקבוצת מבוגרים, עצם הפעילות המשותפת בקבוצה, והחשיבה ההדדית כיצד לנצח, יוצרים גיבוש בין חברי הקבוצה. לכן, פעילות זו מתאימה מאוד לימי גיבוש שמארגנים ועדי עובדים.

למידה שונה לילדים, ולמידה שונה למבוגרים:

אמנם, הפעילות במתחם דומה, אך לכל גיל תהיה למידה שונה. כאשר אנו מדריכים ילדים כיצד להשתמש ברובי הלייזר, אנו צריכים ללמד אותם כיצד משתמשים ברובה, טכניקות בסיסיות של קליעה למטרה, ומיומנות בסיסיות של לחימה. לעומת זאת, כאשר אנו מדריכים מבוגרים, לא תמיד נצטרך להסביר להם כיצד להשתמש ברובים. אולם, אנו נלמד אותם אסטרטגיות קרב, וטכניקות כיצד להתחמק מהיריב, או כיצד לפגוע ביריב.

להוסיף לאווירה על ידי תחפושת:

במתחם הלייזר שלנו, תוכלו להוסיף אקשן לאווירה, באמצעות התחפשות לחיילים. תוכלו לצבוע את הפנים שלכם בצבעי הסוואה כדי להתחמק מהיריב, וללבוש מדים. כך, תרגישו בעת המשחק ממש כמו חיילים בשדה הקרב.

4.2/5 - (5 votes)