פעילויות גיבוש לצוות קטן


שגרת עבודה מונוטונית יכולה להפוך לשוחקת לאורך זמן. לקום כל בוקר ולעשות את אותו הדבר עלול להביא לשעמום בקרב צוות העובדים. כמקום עבודה המעוניין להשקיע בעובדים שלו ולהעצים אותם, חשוב ליזום פעילויות שוברות שגרה. במקומות עבודה רבים, ישנה תחלופה של כוח אדם. עובדים מסיימים תפקיד ועובדים חדשים באים במקומם. בכדי לחזק את רוח הצוות ואת תחושת השייכות למקום העבודה יש ליזום פעילויות כגון ימי גיבוש. פעילויות גיבוש לצוות קטן וגם לצוות גדול, מחזקות את רוח הצוות ותורמות בעקיפין לחברה. התרומה היא רבה ומשמעותית הן לצוות העובדים בחברה והן לבעליה.

לייזר טאג בראשון לציון

פעילויות גיבוש לצוות קטן להעלאת המורל

כל מעסיק יודע כי צוות עובדים עם מורל גבוה משיג תוצאות טובות יותר. עבודה בסביבת אנשים שמחים המשרים אנרגיה גבוהה על סביבתם, משפרת באופן משמעותי את תפוקת העבודה. חדוות העבודה וחדוות היצירה בעסק או בחברה עולות פלאים כאשר העובדים מרגישים שאכפת מהם ודואגים להם. כאשר החברה משקיעה בעובדים שלה ומוציאה אותם לימי גיבוש צוות, היא מעודדת את תחושת ההזדהות של העובדים עם המקום העבודה באופן ניכר. פעילויות גיבוש לצוות קטן היא בעלת אפקט גדול כיוון שהאינטראקציה בין אנשי הצוות היא גבוהה. הצוות יספוג חוויות מגבשות מהיום הזה, יכיר פן נוסף באישיות של אנשי הצוות ויחד יתרמו בסופו של תהליך לאווירת עבודה טובה. חשוב לבצע מעת לעת פעילויות שוברות שגרה, בהן לא מדברים על יעדים ועל לוחות זמנים, אלה פשוט נהנים. האפשרות לתת את הפוקוס לעובדים ולהודות להם על תרומתם הרבה להצלחת החברה, מחזקת כל עובד באופן אישי ואת רוח הצוות באופן כללי.

רעיונות ליצירת פעילויות גיבוש לצוות קטן

ישנם לא מעט רעיונות טובים לימי גיבוש לצוותי עובדים. מניסיוננו אנו רואים כי חוויה אתגרית מהסוג אותו אנו מציעים מעודדת את העובדים ומסבה להם הנאה מרובה. התנסות בפעילויות מהסוג הזה מלמדת אותנו במידה מסוימת על מבנה האישיות שלנו ושל הקולגות שלנו. פעילויות גיבוש לצוות קטן המשולבות עם משחקי לייזר טאג מכניסות המון דינמיות ליום הצוות. זוהי חוויה מאתגרת מצד אחד ומהנה מאוד מצד שני. אפשר להתחיל את היום בטיול בטבע עם מסלול קטן המלווה בהדרכה. אח"כ כדאי לשלב הכנת ארוחת בוקר משותפת בשטח בה לוקחים חלק בהכנות כל אנשי הצוות. גיבוש הצוות נעשה גם תוך כדי עבודה משותפת על הארוחה וגם כאשר יושבים יחד לאכול. הביקור במתחם לייזר טאג מוסיף רבות לגיבוש רוח הצוות עם המון הנאה והומור. החלוקה לקבוצות, התחרות בין קבוצה לקבוצה, בניית אסטרטגיית לחימה תוך הצבת מטרות משותפות, מעצימות את החוויות מיום פעילות אתגרי במתחם שלנו. ניתן לשלב ביום הזה גם ארוחת צהריים בשרית וחמה אשר מגיעה ישירות למתחם.

מוזמנים ליצור קשר לתאם לכם ימי גיבוש לעובדים 1-700-50-56-50

5/5 - (1 vote)